Aktualności

PYLONTECH Force H2

PYLONTECH – Pylontech jest jedną z niewielu na świecie firm zajmujących się magazynowaniem energii, która posiada niezależne badania i rozwój oraz możliwości produkcyjne w zakresie podstawowych komponentów magazynowania energii, takich jak ogniwa, moduły, systemy zarządzania akumulatorami i systemy zarządzania energią. W ciągu ostatnich dziesięciu lat Pylontech dostarczył stabilne i niezawodne systemy magazynowania energii dla ponad 500 000 użytkowników domowych w ponad 80 krajach na całym świecie, dostarczając łącznie 4,5 GWh pojemności.

Według londyńskiego dostawcy informacji i analiz IHS Markit, w 2020 roku Pylontech zajął drugie miejsce na świecie pod względem wysyłek własnych produktów do przechowywania energii w domu. Stabilna jakość i niezawodne działanie to klucze do dalszego sukcesu firmy Pylontech.
Wyróżniony w zeszłym roku przez Włochy i Hiszpanię jako najlepsza marka pamięci masowej.

Dzięki magazynom energii Force-H2, Pylontech szturmuje Japoński rynek, który jest bardzo restrykcyjny z uwagi na występujące trzęsienia ziemi i tajfuny. Samo uzyskanie certyfikatu S-Mark na podstawie normy testowej JIS C 8715-2:2019 od TüV Rheinland Japonia jest dużym osiągnięciem.

W maju 2022 Pylontech zaproponował 704 mln euro inwestycji w budowę bazy badawczo-rozwojowej i produkcyjnej modułu ESS, która może osiągnąć moc 10 GWh w hrabstwie Feixi w mieście Hefei w Chinach. Hefei to miasto, w którym mieści się Uniwersytet Chińskiej Akademii Nauk. Firma Wierzy, że wiodąca przewaga nauk i zaawansowanych technologii w Hefei będzie gruntem dla rozwoju i wzrostu działu badawczo-rozwojowego Pylontech w zakresie modułu ESS.

Już wychodzisz?Sprawdź, ile pieniędzy tracisz

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i darmowego audytu fotowoltaicznego.

Wypełnij formularz obok, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h ➡️

pl_PLPolish