Nasza firma powstała w wyniku wieloletniej współpracy grupy specjalistów zajmujących się branżą OZE. Od ponad 25 lat pomagamy naszym klientom w uzyskaniu oszczędności i komfortu energetycznego tak, aby płacili niższe rachunki za prąd. Jesteśmy liderem na rynku fotowoltaiki, nie tylko w sprzedaży, ale i obsłudze klienta. Zapewniamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, profesjonalny montaż i najlepsze podzespoły sprawdzonych producentów. W ten sposób zawsze zyskujesz bezawaryjną, bezpieczną instalację fotowoltaiczną i szybki zwrot z inwestycji (nawet już po 5 latach).

Praktycznie wszędzie: na dachu własnego domu, na budynku gospodarczym, gruncie, wiacie, garażu… Słowem – wszędzie tam, gdzie nasi specjaliści uznają, że to bezpieczne, dające komfort użytkowania i przede wszystkim dobrze nasłonecznione miejsce.

Korzystamy z paneli słonecznych, inwerterów i podzespołów czołowych producentów na świecie. Produkty konkretnych marek dobieramy w zależności od indywidualnych potrzeb energetycznych klienta. Najczęściej korzystamy z produktów takich producentów, jak: Ja Solar, Fronius, Winaico, Sofar Solar, Solar Edge, Qcells, BAKS.

Nasze instalacje dają komfort i bezpieczeństwo. Korzystamy tylko z najlepszych, atestowanych i certyfikowanych produktów i podzespołów. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej podnieść poziom bezpieczeństwa, nasze instalacje fotowoltaiczne są uziemiane.

Tak. Po upływie już 5 lat od uruchomienia mikroinstalacji możesz cieszyć się prądem ZA DARMO!

Jako osoba indywidualna: ulga termomodernizacyjna oraz 5 000 zł ulgi na prąd.

Jako przedsiębiorca: zwrot podatku VAT i odliczenie od dochodu.

Jako rolnik: ulga w podatku rolnym w wysokości 25% lub zwrot VAT i odliczenie od dochodu z tytułu działalności pozarolniczej.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nasi specjaliści i doradcy zawsze są do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:

Infolinia: 888 33 33 65, e-mail: biuro@gmark.pl

pl_PLPolish