Darmowy prąd to nie bajka, to fakt!

Fotowoltaika dla domu

Boom na energię ze słońca trwa. Już ponad 846 tys. Polaków zainstalowało panele słoneczne. To bardzo dobry moment, abyś i Ty do nich dołączył.

Przestań się bać podwyżek za prąd

Instalacja fotowoltaiczna dla domu to realne oszczędności. Przydomowa elektrownia słoneczna pokrywa dużą część naszego zapotrzebowania na energię elektryczną, w praktyce bardzo zmniejszana rachunki za prąd.

Jak to możliwe?

Dzięki prawu prosumenckiemu Twoje oszczędności rosną a rachunki za prąd bardzo maleją. W czasach niepewnych energetycznie, wysokiej inflacji i drożejących mediów, instalacja fotowoltaiczna jest świetnym narzędziem zabezpieczającym nas przed wrzosem cen za energię elektryczną.

Zakladka dla domu zdj 2

Ponad 150 tys.

Polaków zainstalowało panele słoneczne

Gdzie mogę zainstalować panele fotowoltaiczne?

Konstrukcja paneli fotowoltaicznych jest na tyle prosta i solidna, że możesz je zainstalować praktycznie wszędzie:

  • na dachu swojego domu
  • wiacie
  • garażu
  • budynku gospodarczym
  • czy gruncie

Oczywiście najlepiej tam, gdzie w ciągu dnia panuje największe nasłonecznienie (ale spokojnie – dokładnie to obliczymy podczas audytu fotowoltaicznego).

Do montażu instalacji fotowoltaicznej wykorzystujemy starannie dobrane, certyfikowane i sprawdzone produkty cechujące się najwyższą jakością na rynku fotowoltaiki nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Twoją instalacją zajmą się specjaliści z ponad 25-letnim doświadczeniem, nie musisz się więc bać, że będzie Ci przeciekał dach lub stracisz gwarancję na budynek.
Raz zainstalowana przydomowa elektrownia fotowoltaiczna praktycznie nie wymaga obsługi. Awarie? Zapomnij! Konstrukcja jest na tyle wytrzymała i bezawaryjna, że spokojnie wytrzyma nawet do 40 lat. Jako nieliczni na rynku wykonujemy także dodatkowe uziemienie na instalacjach, co jeszcze bardziej poprawia ich bezawaryjność.
Nie musisz wertować kilkudziesięciostronicowych dokumentów i cytować z pamięci odpowiednich ustaw. Zajmujemy się całą dokumentacją z Zakładem Energetycznym, wysyłamy zgłoszenie, weryfikujemy status i oszczędzamy Twój cenny czas.

Fotowoltaika. Czy mnie na to stać?

W przypadku budowy domowej instalacji fotowoltaicznej można skorzystać z wielu możliwości dofinansowań dzięki licznym dotacjom. Nie musisz znać wszystkich szczegółów, pomożemy i podpowiemy w jaki sposób możesz dofinansować swoją inwestycję. Pozostałe środku można uzyskać z optymalnych propozycji kredytowych dostosowanych do Twoich możliwości i potrzeb. Wszystkie te sprawy załatwimy razem z Tobą.
Pamiętaj, że cała inwestycja w fotowoltaikę po prostu się opłaca.

Zobacz, z jakich ulg możesz skorzystać

Czy panele fotowoltaiczne są dla mnie? TAK

Zanim jednak zaczniesz zarabiać na swojej instalacji fotowoltaicznej, trzeba odpowiedzieć na klika kluczowych pytań. Nie daj się zwieść opowieściom typu „będzie Pan zadowolony, sąsiad już ma”.

W pierwszej kolejności musimy poznać Twoje potrzeby, możliwości techniczne i dobrać odpowiedni sprzęt. Nie martw się, zrobimy to razem z Tobą. Nasi specjaliści wytłumaczą krok po kroku przebieg instalacji i objaśnią wszystkie procedury. Na podstawie bezpłatnego audytu przedmontażowego powstanie projekt techniczny skrojony dla potrzeb i możliwości Twojego gospodarstwa domowego. Kolejne kroki to już etapy montażu i przyłączenia Twojej domowej elektrowni fotowoltaicznej. Przez cały proces przejdziemy razem z Tobą, abyś bez stresu i marnowania czasu mógł w pełni cieszyć się darmową energią ze słońca.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Zostaw nam wiadomość a my szybko oddzwonimy do Ciebie.

pl_PLPolish