Aktualności

GoodWe – falowniki hybrydowe dla magazynu energii

GoodWe dostarcza rozwiązania umożliwiające wytwarzanie zielonej energii elektrycznej na potrzeby własnego domu. Oferuje rozwiązania domowe, które wyróżniają się najwyższym bezpieczeństwem i prostym montażem. To świetny wybór dla właścicieli domów, którzy chcą zasilać swój dom energią ze słońca.

Co dla rozwiązań mikroinstalacji z magazynem energii?

GoodWe posiada w swojej ofercie falowniki hybrydowe GoodWE ET PLUS+ będące sercem instalacji fotowoltaicznej zintegrowanej z systemem magazynowania energii. Inwertery z serii GoodWE ET PLUS+ np. (GoodWe GW10K-ET Plus+, GoodWe GW8K-ET Plus+, GoodWe GW6.5K-ET Plus+, GoodWe GW5K-ET Plus+) są projektowane z myślą o maksymalizacji mocy wyjściowej, zwiększeniu autokonsumpcji i ułatwieniu zasilania awaryjnego. Dzięki inteligentnemu sterowaniu obciążeniem i szerokiemu zakresowi napięcia akumulatorów zestawy można elastycznie konfigurować, odpowiednio do indywidualnych potrzeb w całym ekosystemie domowym. Falowniki GoodWE ET PLUS+ łączą się z magazynem energii GoodWe Lynx Home F oraz z szeroką gamą innych producentów urządzeń magazynowych m.in. Pylontech Force H2 czy BYD HVS. Szeroki zakres napięcia akumulatorowego (180-600V) obsługuje magazyny energii o różnej pojemności i mocy. Zdolność przełączania na zasilanie awaryjne w standardzie UPS zapewnia większe bezpieczeństwo i ogranicza ryzyko wystąpienia przerwy w dostawie energii dla krytycznych odbiorów.

Dla rozwiązań instalacji z magazynami o większych pojemnościach firma w 2023 roku roku, przygotowała rozszerzenie oferty serii ET, o falowniki hybrydowe o pojemnościach od 15 do 30 kW, 3-fazowe do 3 MPPT. Takie rozwiązania pozwolą zaspokoić rosnącą na rynku potrzebę budowy zwiększonych systemów magazynowych.

Unikalne cechy inwerterów hybrydowych GoodWe serii ET:

– Ochrona przeciwprzepięciowa po stronie AC i DC
– Zasilanie awaryjne z przełączaniem w standardzie UPS<10 ms
– Stopień ochrony IP66
– Wbudowany styk do zasilania urządzeń zewnętrznych (Smart Home)
– Szeroki zakres napięcia akumulatorowego (200V – 800V)
– Wbudowane zabezpieczenie SPD typ II po stronie DC

Już wychodzisz?Sprawdź, ile pieniędzy tracisz

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i darmowego audytu fotowoltaicznego.

Wypełnij formularz obok, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h ➡️

pl_PLPolish