Zyskaj zniżkę 10% na instalację fotowoltaiczną!

Wpisz "Darmowy prąd z GreenMark" w formularzu kontaktowym i skorzystaj z promocji.

Promocja fotowoltaika 10 proc. taniej skończy się za

Zapomnij o corocznych podwyżkach cen prądu. Już po pierwszych miesiącach od przyłączenia do sieci energetycznej będziesz płacić mniej za rachunki, kiedy inni będą płacić więcej.
Promocja fotowoltaika taniej 10% jest ograniczona czasowo do 31 maja 2021 r. Druga taka okazja nie powtórzy się zbyt szybko.
Wartość inwestycji w instalację fotowoltaiczną odliczysz od podatku na koniec roku, a na Twój dach trafią najlepsze panele monokrystaliczne WINAICO Deutschland GMBH oraz falownik SOFAR SOLAR.
Skorzystasz z dotacji z programu ``Mój Prąd``. Uruchomienie III tury naborów planowane jest na 1 lipca 2021 r. Jeśli udzielisz nam pełnomocnictwa, wypełnimy dokumenty za Ciebie, nasze wnioski mają wysoką skuteczność i nie są odrzucane z powodu błędów formalnych.
Dostaniesz bezpłatne roczne ubezpiecznie na całą instalację.
Będziesz cieszyć się najdłuższą gwarancją na rynku.
25-letnia na wady i usterki paneli fotowoltaicznych oraz 25-letnia na uzysk.
Prąd ze słońca uniezależnia Cię od wzrostu cen energii. Na początku 2021 r. prąd znowu podrożał. Tak dzieje się co roku i to się nie zmieni. Ale dzięki fotowoltaice przestaniesz się tym martwić.
Nasze produkty otrzymują najwyższe oceny niezależnych ekspertów. Zapewniamy produkty najwyższej jakości, wyróżnione w światowym rankingu EUPD RESEARCH TOP BRAND PV 2020.
Montaż w 14 dni od momentu zaakceptowania projektu (montaż na dachu w 1-2 dni robocze). Montaż instalacji wykonają doświadczone ekipy instalatorskie z uprawnieniami i obowiązkowym ubezpieczeniem OC.
Bezprzewodowa łączność z Twoją instalacją fotowoltaiczną w standardzie.
Kompletne zabezpieczenie instalacji.
Preferencyjne warunki kredytowania bez prowizji do 10 lat.
Jako jedna z nielicznych firm fotowoltaicznych zakładamy uziemienie z pomiarem rezystancji wraz z wpisem do protokołu odbioru. Zyskujesz więc gwarancję, że uziemienie zostało założone prawidłowo i bezpieczeństwo w razie uderzenia pioruna.
Nasze instalacje fotowoltaiczne podlegają ocenie rzeczoznawcy PPOŻ.
Otrzymujesz szczegółowy projekt instalacji fotowoltaicznej. Projektujemy w PV SOL, tak więc zyskujesz podstawę do uzyskania ubezpieczenia np. z powodu gorszych uzysków.
Jeśli do końca trwania promocji zostaniesz naszym klientem otrzymasz prezent - niespodziankę! 🎁
kredyt fotowoltaika

Gwarantujemy profesjonalną realizację zadań począwszy od audytu, przygotowania szczegółowego projektu, po montaż i uruchomienie kompletnej instalacji.

Dodatkowo zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażową wraz z wypełnieniem i złożeniem dokumentów do zakładu energetycznego oraz programu "Mój Prąd".

Jesteśmy autoryzowanym partnerem NFOŚiGW. Nasze wnioski traktowane są priorytetowo - po prostu przechodzą szybciej.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Grodno S.A.
grodno2

30 lat na rynku • spółka akcyjna • największy hurtownik • 88 hurtowni w Polsce • pompy ciepła • różnorodność produktów • najlepsze ceny na rynku • wsparcie merytoryczne • budujemy na miarę • projekt do każdej instalacji • komponenty szybko i bezpiecznie trafiają do Klienta • ekipa serwisowa na miejscu

10 +

procent rabatu!

5000 +

zł dopłaty z programu Mój Prąd

Cena z uwzględnieniem rabatu:
24 750 zł – 10% = 22 500 zł
Po odliczeniu dotacji Mój Prąd:
22 500 zł – 5000 zł (kwota z II tury) = 17 500 zł
Po odliczeniu ulgi podatkowej:
17 500 zł – 2542,73 zł = 14 957,26 zł
Finalny koszt przykładowej instalacji:

14 957,26 zł / 4,5 kWp

3323,83 zł/ 1 kWp
Wszystkie podane ceny są cenami brutto.
fotowoltaika-dla-rodziny

Podaj swoje dane poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h.

Aby skorzystać z rabatu wpisz w treści wiadomości:
Darmowy prąd z GreenMark.

Pospiesz się! Promocja obowiązuje tylko do 31 maja 2021 r.

Każdy dach w dobrym stanie technicznym nadaje się do montażu paneli fotowoltaicznych. Optymalny dach pod fotowoltaikę jest zwrócony na południe i nachylony pod kątem 35 stopni. To, ile będzie paneli oraz w jakim miejscu zostaną zamontowane zależy odpowiednio od rocznego zapotrzebowania domu na prąd oraz orientacji budynku. Dlatego tak ważny jest kąt nachylenia i położenie. Montaż można przeprowadzić na dachu płaskim, dwuspadowym, czy kopertowym.

Fotowoltaika to nie tylko montaż na dachu. Kiedy lepiej wykonać instalację na gruncie? Kiedy budynek jest zorientowany na północ i nie ma możliwości wykorzystania połaci dachowej zorientowanej na południe lub kiedy dach charakteryzuje się dużym zacienieniem. W takich przypadkach doradzamy klientom montaż na gruncie, żeby zapewnić 100% zapotrzebowania na energię. Jakie są zalety montażu na ziemi? Możemy lepiej dopasować ustawienie paneli oraz względem słońca możemy łatwiej uzyskać właściwy kąt nachylenia. Jakie warunki muszą być spełnione? Instalacja fotowoltaiczna nie może być „wciśnięta” pomiędzy inne zabudowania. Musi być do niej swobodny dostęp, jak również musi zostać zapewniony swobodny przepływ powietrza. Jest to konieczne, aby cały system mógł się skutecznie chłodzić i lepiej działać. Zobacz, jak to wygląda w praktyce w naszym portfolio.

Nie. Nasze ekipy montażowe to doświadczeni fachowcy. Wiedzą, jak zainstalować panele, żeby dach nie przeciekał. Robimy montaż tak, żebyś nie stracił gwarancji i był zadowolony.

Od momentu zaakceptowania projektu instalacji fotowoltaicznej mamy maksymalnie 14 dni na przystąpienie do prac montażowych. Sam montaż na dachu to z reguły 1-2 dni roboczych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa energetycznego dystrybutorzy energii mają na to 30 dni.

Montujemy panele fotowoltaiczne tylko o bardzo niskiej awaryjności. Dlatego zyskujesz instalację, której żywotność sięga nawet do 35 lat. Dodatkowo dajemy 25 lat gwarancji na spadek mocy liniowej oraz na wszelkie wady i usterki techniczne. Sama konstrukcja jest na tyle wytrzymała i bezawaryjna, że spokojnie wytrzyma nawet do 40 lat. Jako nieliczni na rynku wykonujemy także dodatkowe uziemienie na instalacjach, co jeszcze bardziej poprawia ich bezawaryjność.

W większości zanieczyszczenia usuwają się same po deszczu. Jednak raz na jakiś czas zalecamy mycie. Dlaczego? Aby utrzymać wydajność instalacji fotowoltaicznej na maksymalnym poziomie. Z czasem na powierzchni modułów powstają zanieczyszczenia, takie jak m.in.: kurz, pyłki, liście, mech, ptasie odchody. Te ostatnie są szczególnie uciążliwe, nie tylko dla kierowców 😉 Deszcz ich nie usunie, dlatego raz na jakiś czas trzeba panele po prostu umyć. Jak to zrobić, żeby nie uszkodzić instalacji? Nie czyść paneli w pełnym słońcu (w ciągu dnia). Nie używaj szorstkich szczotek ani twardych myjek. Nie czyść nagrzanych paneli. Do mycia używaj wody zdemineralizowanej, aby uniknąć osadzania się kamienia.

Nie. Panele fotowoltaiczne są zaprojektowane tak, aby wytrzymywać intensywne gradobicia, jak i ujemne temperatury, nawet do -30 stopni. Panele, które montujemy, nawet w ciężkich warunkach pogodowych zachowują swoją moc, która nawet przy dużym zachmurzeniu czy opadach śniegu nigdy nie spada do zera. Panele dzięki powłoce ze szkła hartowanego z powodzeniem wytrzymują nawet intensywne burze i gradobicia. Osadzone są w ramie w całości wykonanej z aluminium, co zapewnia im maksymalną stabilność i ochronę przed zmęczeniem materiału. Doskonale znamy polskie warunki pogodowe. Dlatego zawsze proponujemy starannie wyselekcjonowane moduły, które fabrycznie poddawane są wszelkim badaniom i w każdym zakresie wykraczają trzykrotnie poza obecne wymagania rynkowe.

Spokojnie, przestań się martwić, że nie stać Cię na fotowoltaikę. Załatwiamy, wypełniamy i pomagamy w złożeniu dokumentów w programie “Mój Prąd” (mamy wysoką skuteczność złożonych wniosków), żebyś uzyskał 5000 zł dotacji. Pomagamy zmniejszyć koszty instalacji dzięki uldze podatkowej. Jeśli nie masz pełnej kwoty, żeby zapłacić za całość instalacji, pomagamy w uzyskaniu kredytu na fotowoltaikę. Oferujemy najniższe oprocentowanie na rynku bez prowizji do 10 lat. Możesz też skorzystać z programów „Czyste Powietrze” oraz Prosument 2 (https://www.nfosigw.gov.pl/ oraz http://www.wfosigw.pl/).

Same panele rzadko ulegają uszkodzeniu. Najczęściej są to uszkodzenia mechaniczne spowodowane mocnym uderzeniem np. kamieniem. Usterki mogą pojawić się w trakcie użytkowania instalacji i w 95% przypadków, są to usterki falownika. Ale i na to mamy rozwiązanie. Specjalnie dla naszych klientów oferujemy wydłużoną gwarancję na falownik w cenie zestawu. Nie musisz więc do tego dopłacać, tak jak u innych firm fotowoltaicznych.

Kiedy coś nie działa, zadzwoń na naszą infolinię: 888 333 365. Skontaktujemy się w ciągu 24h i zaczniemy realizować serwis. W zależności od usterki serwis może być przeprowadzony telefonicznie. W pozostałych przypadkach przyjeżdżamy na miejsce i dokonujemy oględzin. Oceniamy, czy ewentualna awaria leży po stronie sprzętu czy montażu. Jeśli zawinił sprzęt, pomagamy w zgłoszeniach gwarancyjnych bezpośrednio do producenta.

Zobacz, jak pracujemy

Odbierz rabat 10% zanim się skończy

Taka okazja drugi raz się nie powtórzy!

pl_PLPolish