Aktualności

Czy producent samochodów może robić fotowoltaikę?

Hyundai i fotowoltaika. Czy to ma sens?

Mówisz: Hyundai, myślisz: Kona, Elantra, Tucson. Albo Santa Fe. Czyli proste – samochody. Ale że niby fotowoltaika? Nie, to bez sensu!

A jednak.

Moduły fotowoltaiczne Hyundai

Jak się okazuje Hyundai sprawnie pracuje na to, żeby klienci na całym świecie zmienili postrzeganie firmy. I wcale nie są to świeżo podjęte działania.

Moduły fotowoltaiczne Hyundai efektywnie działają na farmach i mikro instalacjach fotowoltaicznych na całym świecie już od niemal 20 lat.

Koreańska firma fotowoltaiczna powstała w 2004 r. i cieszy się globalnym uznaniem konsumentów. Posiada własny instytut badawczy – certyfikowane laboratorium testujące energię słoneczną powołanym przez międzynarodowe instytucje certyfikujące UL i VED.

Klienci mogą więc liczyć na niemal najlepszą na świecie jakość paneli fotowoltaicznych zapewnioną dzięki rygorystycznym testom produktów.

Jakość paneli fotowoltaicznych Hyundai

Moduły od Hyundai Energy Solutions cechują się bardzo wysoką jakością i długim okresem gwarancyjnym w tym 25 letnią gwarancją na sprawność paneli.

Jako produkty Premium, zbierają bardzo dużo pozytywnych recenzji i nagród. Tylko w 2021 roku Hyundai zdobył 3 z 5 możliwych nagród za wybitne osiągnięcia w testach niezawodności przeprowadzanych przez instytut PV Evolution Lab (PVEL), który od ponad 10 lat poddaje badaniom najlepsze panele fotowoltaiczne.

Moduły Hyundai na przestrzeni lat sprawdziły się w wielu warunkach, w tym przy niskim nasłonecznieniu np. instalacje na ścianach, instalacje na skomplikowanych płaszczyznach dachowych.

Badania termowizyjne instalacji fotowoltaicznych pracujących na ogniwach Hyundai, wykazały niski współczynnik temperaturowy co potwierdza tylko wysoką sprawność modułów.

Jakość materiałów z których wykonane są moduły, również jest na bardzo wysokim poziomie – hartowane szkło, wzmocniona rama.

Moduły Fotowoltaiczne Hyundai 400Wp/410Wp

W dzisiejszych czasach każdy kto zdecyduje się zostać prosumentem, z reguły stawia przed sobą kilka ważnych pytań.

Jak oszczędzić przy rosnących cenach energii? Jak fotowoltaika wpłynie na moje rachunki za prąd? Wreszcie czy fotowoltaika się opłaca?

To ważne pytania, a dobre sprawdzone panele fotowoltaiczne z całą pewnością znacząco wpłyną na zadowolenie z realizacji własnej elektrowni słonecznej.

Z tych powodów Green Mark z dużym entuzjazmem wprowadził do swojej oferty kolejną markę Premium.

Od miesięcy z powodzeniem i dużą satysfakcją Klientów montujemy moduły fotowoltaiczne Hyundai 400 Wp (HIE-S400VG) Hyundai 410 Wp (HIE-S410VG), a w najbliższych miesiącach planujemy wprowadzenie kolejnych wersji paneli asygnowanych marką Hyundai Energy Solutions.

Wszystkie produkty wykorzystywane przez Green Mark Sp. z o.o pochodzą tylko z polskich dystrybucji.

Panel fotowoltaiczny Hyundai 400W/410W

Dlaczego powinieneś wybrać moduły fotowoltaiczne HYUNDAI? Przekonaj się.

moduly fotowoltaiczne Hyundai 400 410

Już wychodzisz?Sprawdź, ile pieniędzy tracisz

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i darmowego audytu fotowoltaicznego.

Wypełnij formularz obok, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h ➡️

pl_PLPolish