Fotowoltaika dla przedsiębiorstwa gwarancją niskich cen prądu

Inwestycja, która od razu zaczyna się zwracać

Dlaczego fotowoltaika? Poznaj 3 powody:

  • Oszczędzasz na kosztach energii oraz zabezpieczasz się przed wzrostem cen. Dodatkowo możesz zarządzać wyprodukowaną energią w dowolny sposób: wykorzystuj, odsprzedaj lub magazynuj.
  • Dzięki podzespołom najwyższej jakości zyskujesz trwałe i bezpieczne rozwiązanie na lata. Instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa i bezawaryjna. Wykazuje też bardzo dużą odporność na wszelkie warunki atmosferyczne. Dodatkowym zabezpieczeniem jest wysokiej jakości inwerter, który posiada zaawansowane zabezpieczenia przeciwnapięciowe.
  • Panele fotowoltaiczne zamienią Twoją firmę w proekologiczny biznes. Twój wizerunek zyska w oczach klientów i partnerów biznesowych dzięki pozytywnemu wpływowi na środowisko.

Firmowa instalacja fotowoltaiczna to nie koszt. To oszczędność

Zakup instalacji fotowoltaicznej to inwestycja firmowa, która od razu zaczyna się zwracać. Warto mieć na uwadze chociażby fakt, że zyskujesz do odliczenia pełny VAT na poziomie 23%. Inwestycja jest również kosztem w firmie – tak więc będziesz miał oszczędności w związku z odliczeniami od podatku dochodowego.

Pełen wachlarz możliwości

Przedsiębiorcom oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu fotowoltaiki. Nie tylko wykonujemy profesjonalny montaż systemu, lecz również przeprowadzamy próbny rozruch. Świadczymy usługi serwisowe oraz okresowe przeglądy systemu. Nasze instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe i praktycznie bezawaryjne. Dzięki wykorzystaniu najlepszych dostępnych na rynku podzespołów oraz dopasowania instalacji do indywidualnych potrzeb, firmowa elektrownia fotowoltaiczna może pracować bez przerwy nawet do 40 lat.

Twoje korzyści z fotowoltaiki

To co dla Ciebie najważniejsze to fakt, że skorzystasz z systemu rozliczeniowego identycznego jak dla osób fizycznych.
Energię zgromadzoną w “magazynie” będziesz mógł odebrać w ciągu 12 miesięcy.
Jako firma będziesz mógł również skorzystać z atrakcyjnej oferty leasingu na preferencyjnych warunkach! Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz.

Pakiet prosumencki, czyli korzystne zmiany dla przedsiębiorców

W listopadzie 2019 r. rząd przyjął Pakiet prosumencki, który wprowadził szereg korzystnych zmian dla przedsiębiorców. Mowa m.in. o wprowadzeniu nowej definicji “prosumenta energii odnawialnej”, która obejmuje przedsiębiorców jako prosumentów. Mogą więc oni wytwarzać energię elektryczną w mikroinstalacji. Zostali też objęci systemem opustów (moc do 50kW).

Taka sytuacja stwarza niepowtarzalną możliwość wytwarzania taniej i niezależnej energii elektrycznej na własne potrzeby.

Jak to działa w praktyce? Zakład energetyczny staje się “magazynem”, w którym jako przedsiębiorca przechowujesz nadwyżkę wyprodukowanej energii elektrycznej. Odbierasz ją dopiero w momencie zwiększonego zapotrzebowania.

To jak? Chcesz płacić taniej za prąd w swojej firmie dzięki fotowoltaice?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Zostaw nam wiadomość a my szybko oddzwonimy do Ciebie.