Genny to automatyczny generator wody dla domu i biura. Nie zajmuje wiele miejsca, a jego podłączenie jest bajecznie proste.

Dzięki nowoczesnej technologii oczyszczania wody opartej na działaniu UV, mineralizacji i filtrze węglowym, otrzymujesz zawsze świeżą wodę do picia. Prosto z powietrza.

  • Nawet 30 litrów wody dziennie
  • Zawsze świeża, bezpieczna i gotowa do picia woda
  • Wystarczy podłączyć do prądu i już działa
  • Urządzenie przyjazne środowisku
  • Zapomnij o magazynowaniu plastikowych butelek z wodą w domu lub biurze
  • Nie potrzebujesz infrastruktury sanitarno-hydraulicznej do podłączenia i działania urządzenia
  • Wybierz wodę jaką lubisz - ciepłą lub zimną

Etap 1: Usuwanie cząstek stałych

Dwusekwencyjne filtry powietrza eliminują cząstki stałe mniejsze niż 2,5 mikrona (<PM2,5).

woda z powietrza filtr

Etap 2: Wytwarzanie wody

Woda z powietrza jest czystsza, niż woda pobierana z ziemi.

Dlaczego?

W trakcie procesu produkcji wody nie są uwalniane żadne szkodliwe substancje.

To zasługa technologii Genius. Ten element filtracji jest wykonany w całości z materiału, który wraz z hydrofilową powłoką polimerową jest zatwierdzony do bezpośredniej produkcji wody pitnej.

woda z powietrza genius

Etap 3: Filtracja i mineralizacja wody

Automatyczny generator wody usuwa substancje organiczne oraz mikroorganizmy. Wykorzystuje do tego filtr węglowy 0,8 µm. Ale nie jest to zwyczajny filtr. Impregnacja włóknami Aqualen zwiększa wydajność filtra, dzięki czemu jest on w stanie lepiej przechwytywać cząsteczki nieorganiczne i organiczne, jak też pasożyty i toksyny. Dodatkowe osadzenie jonami srebra skutecznie hamują rozwój bakterii.

Cichym bohaterem dokładnej filtracji jest wkład z węglem aktywnym. W połączeniu z ultracienkim membranami blokuje cząstki większe niż 0.1 µm. Wkład usuwa mikroplastik oraz całkowicie redukuje węgiel organiczny (TOC). Może również potencjalnie prowadzić do usuwania bakterii, pleśni, drożdży, zarodników, a nawet i wirusów.

Wkład mineralizujący spełnia wymagania dotyczące jakości wody – stabilizuje jej pH w zakresie 6,5 – 8,5. Wzbogaca również wodę w potrzebne jony, takie jak wapń (Ca) i magnez (Mg), co zdecydowanie poprawia smak wody. Wkład jest również zgodny z globalnymi przepisami.

woda z powietrza filtry

Etap 4: Bezpieczeństwo wody

Woda po etapie filtracji i mineralizacji przechodzi przez ostatni proces oczyszczania za pomocą bakteriobójczej lampy. To ona dba o to, aby wyeliminować do zera wszelkie zanieczyszczenia biologiczne w systemie wodnym.

woda z powietrza lampa uv

Etap 5: Konserwacja wody z powietrza

Wydajny system chłodzenia to gwarancja bezpieczeństwa Twojej wody z powietrza. System chłodzi zbiornik ze zmagazynowaną wodą i utrzymuje temperaturę poniżej 5°C. Moduł UV dba o ciągłą cyrkulację wody w zbiorniku magazynującym wodę. Takie połączenie to 100% pewności, że woda jest zawsze bezpieczna do picia.

woda z powietrza zbiornik
pl_PLPolish