1. Organizatorem promocji „Wakacje z Green Mark” jest Green Mark Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000816706,

2. Właścicielem Voucherów promocyjnych jest Fly Pay Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 5272827058, REGON 386739600, KRS 0000703590

3. Promocja trwa od 23.11.2020r. do 31.01.2021r. lub do wyczerpania zapasów w promocyjnych Voucherów.

4. Informacje o promocji „Wakacje z Green Mark” dostępne są na stronie internetowej www.gmark.pl.

5. Aktualna oferta obiektów hotelowych znajduje się na stronie www.flytenerife.pl.

Warunki i zasady uczestnictwa w promocji

1. Aby skorzystać z promocji należy posiadać Voucher hotelowy od partnera handlowego. Voucher posiada hologram z numerem oraz datę wystawienia.

2. Z oferty mogą skorzystać osoby, które podpiszą umowę sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznej podczas pierwszego spotkania z przedstawicielem handlowym oraz uiszczą w terminie 3 dni roboczych opłatę w postaci pierwszej transzy.

3. Promocja przeznaczona dla osób w wieku 30-65 roku życia.

4. Promocja przeznaczona dla małżeństw bądź osób pozostających w stałym związku partnerskim nie krócej niż 3 lata.

5. Udział w promocji uprawnia do tygodniowego pobytu w hotelu/ ośrodku wakacyjnym na Wyspach Kanaryjskich (Hiszpania) zgodnie z aktualną ofertą obiektów dostępnych na stronie www.flytenerife.pl.

6. W ramach pobytu zawarte jest zakwaterowanie w apartamencie 2 lub 4 osobowym, korzystanie z infrastruktury ośrodka jak basen, animacje, 24h recepcja z polską obsługą. Ponadto, hotel bezpłatnie oferuje klientom sprzątanie apartamentów, wymianę ręczników oraz pościeli.

7. W ramach pobytu nie są wliczone usługi dodatkowe, takie jak: przelot, wyżywienie, transfery, wycieczki fakultatywne.

8. Podczas pobytu korzystający z Vouchera zobowiązani są do jednorazowego uczestnictwa w spotkaniu z reprezentantem ośrodka. Ośrodek zaprezentuje swoje oferty handlowe. Udział w spotkaniu nie tworzy żadnych zobowiązań.

9. Życzenia specjalne, takie jak: widok na morze, piętro zakwaterowania czy inne, będą realizowane w miarę możliwości, uzależnione wyłącznie od ośrodka wczasowego/hotelu. Zastrzegamy prawo wskazania hotelu, w którym będzie realizowany pobyt.

10. Pobytów w ramach Voucherów hotelowych nie można ze sobą łączyć. Przedłużenie pobytu o drugi tydzień jest możliwe w/g cennika ośrodka.

11. Realizacja pobytu w okresie Świąt Bożego Narodzenia i okresu Sylwestrowego może być utrudniona, ale nie niemożliwa.

12. Bilety lotnicze można zakupić we własnym zakresie po pisemnym potwierdzeniu rezerwacji.

13. W momencie otrzymania potwierdzenia rezerwacji z wybranego hotelu, Voucher staje się wykorzystany.

14. Wszelkie zmiany terminu rezerwacji są możliwe do 30 dni przed przybyciem za zgodą hotelu/ośrodka wakacyjnego.

15. Zmiana uczestników po potwierdzeniu rezerwacji jest niemożliwa.

16. Realizacja Vouchera i wszystkie kwestie organizacyjne odbywają się poprzez właściciela Vouchera.

17. Ważność Vouchera wynosi 2 lata od momentu zakupu instalacji fotowoltaicznej.

18. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznej, otrzymany Voucher automatycznie traci ważność i nie może zostać zrealizowany.

pl_PLPolish