Darmowy prąd to nie bajka, to fakt!

Fotowoltaika dla domu

Boom na energię ze słońca trwa. Już blisko 150 tys. Polaków zainstalowało panele słoneczne. To najlepszy moment, abyś i Ty do nich dołączył.

Przestań się bać podwyżek za prąd

Instalacja fotowoltaiczna dla domu to realne oszczędności. Przydomowa elektrownia słoneczna pozwala czerpać energię za darmo, a system rozliczania z zakładem energetycznym to czysta przyjemność.

Jak to możliwe?

Dzięki prawu prosumenckiemu Twoje oszczędności rosną a rachunki za prąd praktycznie znikają. Już po 5 latach od zainstalowania paneli fotowoltaicznych możesz cieszyć się darmową energią!

Zakladka dla domu zdj 2

Ponad 150 tys.

Polaków zainstalowało panele słoneczne

Sprawdź, co dzięki nam zyskasz

Fotowoltaika = realne korzyści

Niskie rachunki za prąd

Brak podwyżek za wzrost cen energii elektrycznej

Zwrot już po 5 latach od inwestycji

Niezależność energetyczna

Nawet 25 lat gwarancji na żywotność instalacji fotowoltaicznej

Bezpłatne ubezpieczenie Twojej domowej instalacji fotowoltaicznej

Gdzie mogę zainstalować panele fotowoltaiczne?

Konstrukcja paneli fotowoltaicznych jest na tyle prosta i solidna, że możesz je zainstalować praktycznie wszędzie:

  • na dachu swojego domu
  • wiacie
  • garażu
  • budynku gospodarczym
  • czy gruncie

Oczywiście najlepiej tam, gdzie w ciągu dnia panuje największe nasłonecznienie (ale spokojnie – dokładnie to obliczymy podczas audytu fotowoltaicznego).

Dbamy o Twój komfort

Fotowoltaika to bezpieczeństwo i komfort

Najwyższa jakość

Do montażu instalacji fotowoltaicznej wykorzystujemy starannie dobrane, certyfikowane i sprawdzone produkty cechujące się najwyższą jakością na rynku fotowoltaiki nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Twoją instalacją zajmą się specjaliści z ponad 25-letnim doświadczeniem, nie musisz się więc bać, że będzie Ci przeciekał dach lub stracisz gwarancję na budynek.

Wytrzymała konstrukcja

Raz zainstalowana przydomowa elektrownia fotowoltaiczna praktycznie nie wymaga obsługi. Awarie? Zapomnij! Konstrukcja jest na tyle wytrzymała i bezawaryjna, że spokojnie wytrzyma nawet do 40 lat. Jako nieliczni na rynku wykonujemy także dodatkowe uziemienie na instalacjach, co jeszcze bardziej poprawia ich bezawaryjność.

Dbamy o Twój komfort

Nie musisz wertować kilkudziesięciostronicowych dokumentów i cytować z pamięci odpowiednich ustaw. Zajmujemy się całą dokumentacją z Zakładem Energetycznym, wysyłamy zgłoszenie, weryfikujemy status i oszczędzamy Twój cenny czas.

Fotowoltaika. Czy mnie na to stać?

W przypadku budowy domowej instalacji fotowoltaicznej można skorzystać z wielu możliwości dofinansowań dzięki licznym dotacjom. Nie musisz znać wszystkich szczegółów, pomożemy i podpowiemy w jaki sposób możesz dofinansować swoją inwestycję. Pozostałe środku można uzyskać z optymalnych propozycji kredytowych dostosowanych do Twoich możliwości i potrzeb. Wszystkie te sprawy załatwimy razem z Tobą.
Pamiętaj, że cała inwestycja w fotowoltaikę po prostu się opłaca.

Zobacz, z jakich ulg możesz skorzystać

UWAGA! WAŻNE!

Dotacja „Mój Prąd” przeszła Ci koło nosa?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem NFOŚiGW. Nasze wnioski o dotację z Mój Prąd przechodzą szybciej – są traktowane priorytetowo! Nie czekaj więc do ostatniej chwili z wnioskiem o dotację 3000 zł na fotowoltaikę. Pieniądze w III turze naboru mogą się skończyć jeszcze przed końcem 2021 r.

Czy panele fotowoltaiczne są dla mnie? TAK

Zanim jednak zaczniesz zarabiać na swojej instalacji fotowoltaicznej, trzeba odpowiedzieć na klika kluczowych pytań. Nie daj się zwieść opowieściom typu „będzie Pan zadowolony, sąsiad już ma”.

W pierwszej kolejności musimy poznać Twoje potrzeby, możliwości techniczne i dobrać odpowiedni sprzęt. Nie martw się, zrobimy to razem z Tobą. Nasi specjaliści wytłumaczą krok po kroku przebieg instalacji i objaśnią wszystkie procedury. Na podstawie bezpłatnego audytu przedmontażowego powstanie projekt techniczny skrojony dla potrzeb i możliwości Twojego gospodarstwa domowego. Kolejne kroki to już etapy montażu i przyłączenia Twojej domowej elektrowni fotowoltaicznej. Przez cały proces przejdziemy razem z Tobą, abyś bez stresu i marnowania czasu mógł w pełni cieszyć się darmową energią ze słońca.

Twój sąsiad już ma fotowoltaikę, a Ty? Dołącz do 150 tys. Polaków, którzy płacą mniej za prąd i nie przejmują się podwyżkami.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Zostaw nam wiadomość a my szybko oddzwonimy do Ciebie.